Състезание по скачане на въже „Zhongda Sports Cup“ 2023 г. Станция Zibo

От 25 август до 28 август, от Спортното бюро на провинция Шандонг, Спортната асоциация за скачане на въже Шандонг, Zhongda Sports Industry Group Co. Ltd., спонсорирано състезание по скачане на въже (станция Zibo) стартира в град Zibo.

2

След лятна ваканция, Шандонг, много ентусиасти по скачане на въже в Шандонг отдавна са нетърпеливи да опитат това състезание.За да поддържа реда на събитието, да подобри качеството на събитието и да изгради марката на събитието, организационният комитет на събитието реши да ограничи броя на участниците до 400. Бяха привлечени общо 46 отбора в провинцията, с почти 400 спортисти участват ентусиазирано.Състезателната програма включва състезание за скорост, състезание по регламент, състезание по модел и състезание за представяне 4 големи 36 малки елемента, състезателната група обхваща 6 възрастови групи 15 групи.

3

Справедливостта и еднаквостта на решенията на съдиите, заедно с цялостната логистична подкрепа на изпълнителя и съорганизаторите и голямото значение, придавано от лидерите на всички нива, гарантираха, че целият турнир протече гладко и правилно, без оплаквания или спорове по време на турнира и с топла, силна и радостна атмосфера на игралното поле.

4

След два дни интензивна надпревара, 37 проекта и 15 групи състезаващи се резултати, 175 индивидуални победители.„Наградата за спортно майсторство“ спечели Zibo City, Zhoucun City North Middle School и други 15 единици.Jinan City, Changqing District, Phoenix Road Primary School Hao Longfei 42 треньора „спечелиха титлата отлични треньори“, Shandong Light Industry Institute Ma Ziyao 72 „атлети спечелиха титлата отлични спортисти“, Binzhou College, като 10 рефер Yu Hongliang Ten рефери, включително Ю Хунлян от колежа Бинжоу, бяха удостоени със званието „отличен рефер“.